5. razred6. razred7. razred8. razred9. razredŠkola

Realizirana terenska nastava za učenike V-IX razreda

U petak 22. 9. 2017. godine realizirana je terenska nastava za učenike od V do IX razreda. Tom prilikom učenici su zajedno s nastavnicima posjetili sarajevsko izletište Vrelo Bosne. Nakon vožnje tramvajima do Ilidže, put je nastavljen šetnjom do konačnog odredišta. Pored obrazovnih aktivnosti, djeca su primijenila i osnovna pravila ponašanja na javnim mjestima, kao i razvijene ekološke navike. Uživali su u šetnji, čistom zraku, prelijepom pejzažu i sve to upotpunili sportskim igrama, ali i svojim kreativnim idejama i aktivnostima koje su isplanirane za taj dan.

Dan je protekao u lijepom druženju, igri i radu. Naši učenici pokazali su odgovornost, disciplinu, spremnost za timski rad, ali i sposobnost da usvojena znanja primijene u praksi i igrama, na što smo posebno ponosni.