Školska takmičenja

ŠKOLSKA 2016/2017. GODINA

 

MATEMATIKA

VI RAZRED

  1. FARIS HASANAGIĆ
  2. LEJLA KASUMIĆ
  3. ALMA AJANOVIĆ

VII RAZRED

  1. VEDAD GAŠTAN
  2. EMIR SPAHIĆ
  3. NEJRA ŠEĆERBEGOVIĆ

VIII RAZRED

  1. ESMA KURTOVIĆ
  2. HARIS IMAMOVIĆ
  3. JASMINA STRUJIĆ

IX RAZRED

  1. SANDRO PARADŽIK
  2. DAJANA PARADŽIK
  3. JAKUB BABOVIĆ

ISLAMSKA VJERONAUKA

VIII RAZRED

  1. AIŠA MUHIĆ
  2. HAMZA ADILOVIĆ

IX RAZRED

  1. BERINA MUSIĆ
  2. EMINA ŠAHBAZ
  3. SAIDA KURTANOVIĆ

FIZIKA

VIII RAZRED

  1. AIŠA MUHIĆ
  2. HARIS IMAMOVIĆ
  3. ESMA KURTOVIĆ

IX RAZRED

  1. SANDRO PARADŽIK
  2. AMINA MUJEZINOVIĆ
  3. SANDI VUJAKOVIĆ

ENGLESKI JEZIK

IX RAZRED

  1. EDO SELAK
  2. AMINA MEHMEDOVIĆ
  3. KENAN BEŠIREVIĆ

GEOGRAFIJA

IX RAZRED

  1. DENIN LUNJA
  2. HARUN DEDOVIĆ
  3. TARIK ĐAPO

TURSKI JEZIK

VII RAZRED

  1. NUDŽEJMA GOLOŠ
  2. LAMIJA RAMIĆ
  3. HANA ALIĆ

VIII RAZRED

  1. ESMA KURTOVIĆ
  2. IMAN SILAJDŽIĆ
  3. SUMEJA LJEVAKOVIĆ

IX RAZRED

  1. SAIDA KURTANOVIĆ
  2. LEJLA GLOTIĆ
  3. MEJREMA ALISPAHIĆ

NJEMAČKI JEZIK

IX RAZRED

  1. NEJRA BULJINA
  2. AMRA MEHMEDOVIĆ
  3. ZERINA DŽIGAL

 

ŠKOLSKA 2015/2016. GODINA

 

21.03.2016. godine – MATEMATIKA VI razred

  1. GAŠTAN VEDAD
  2. ČIZMEDŽIĆ ESMA
  3. ŠEĆERBEGOVIĆ NEJRA

16.03.2016. godine – TEHNIČKA KULTURA

  1. SULJAGIĆ ŠEJLA

09.03.2016. godine – FIZIKA VIII razred

  1. MUJEZINOVIĆ AMINA
  2. PARADŽIK SANDRO
  3. ĆESIR AJLA

24.02.2016. godine – FIZIKA IX razred

  1. PEKIĆ TARIK
  2. ŽUGA ERNAD
  3. ALADžUZ AZRA

17.02.2016. godine – MATEMATIKA IX razred

  1. ALADžUZ AZRA
  2. POPARA SARA
  3. HADžIMURATOVIĆ ANUR

11.02.2016. godine – NJEMAČKI JEZIK

  1. ZUKIĆ AZRA
  2. ZEREM DŽANA
  3. GOJAK HENA

09.02.2016. godine – MATEMATIKA VII razred

  1. IMAMOVIĆ HARIS
  2. KURTOVIĆ ESMA
  3. STRUJIĆ JASMINA

09.02.2016. godine – MATEMATIKA VIII razred

  1. PARADŽIK DAJANA
  2. PARADŽIK SANDRO
  3. GLOTIĆ LEJLA I ŠAHBAZ EMINA

29.12.2015. godine – GEOGRAFIJA

  1. GOJAK HENA
  2. ZUKIĆ AZRA
  3. DREKOVIĆ ADI

21.12.201.56. godine – ENGLESKI JEZIK – IX razred

  1. ZUKIĆ AZRA
  2. ALADŽUZ AZRA
  3. POPARA SARA I GRANULO HANA