Škola

Akcija prikupljanja korištenih pancerica i kaciga u organizaciji Vijeća roditelja KS

U cilju bolje realizacije projekta Škola skijanja u osnovnim škola Kantona Sarajevo VRKS pokreće akciju prikupljanja korištenih pancerica i kaciga, koje mogu biti donirane u svakoj školi ili na mjestu koje odredi svaka od koordinacija. Cilj akcije je obezbijediti opremu za što veći broj učenika. Ukoliko se u nekoj školi prikupi veći broj opreme od potrebnog, oprema će se proslijediti ostalim školama koje su u potrebi.

Ovim putem, molimo vas da se uključite u akciju kako bi svi učenici mogli proći školu skijanja i provesti lijepe trenutke na planinama i čistom zraku. Budući da su aktivnosti u vezi sa školom skijanja planirane i u februaru, očekujemo rani angažman svih onih koji mogu pružiti podršku našoj djeci da zajedno sa svojim vršnjacima savladaju jednu od sportskih vještina.

U akciju se mogu uključiti roditelji, privredni subjekti kao i drugi zainteresovani.