Dodjela diploma i zahvalnica najboljima

Najbolji od najboljih – to su oni koji su na općinskim i kantonalnim takmičenjima i ove godine postigli najbolje rezultate ponosno predstavljajući našu školu. Svi oni, kao i njihovi vrijedni nastavnici, te direktorica naše škole, u utorak, 18. juna, dobili su diplome, novčane nagrade i zahvalnice za izuzetne rezultate na smotrama i takmičenjima. Svečano uručenje diploma i zahvalnica za ostvarene uspjehe na općinskom nivou upriličeno je u 11:00 sati u Centru za djecu i omladinu na Grbavici, a za uspjehe na kantonalnom nivou – u 13:00 sati u Bosanskom kulturnom centru. Ponosni smo što je i ove godine naša škola pokazala da se trud, rad i vježba isplate, da je znanje temeljna i univerzalna vrijednost kojoj treba težiti obrazovanje u našoj zemlji. Čestitamo našim takmičarima i njihovim roditeljima još jednom od srca, želimo im još mnogo, mnogo uspjeha u budućnosti.

Podijeli sa prijateljima