Škola

Dodjela nagrada, diploma i zahvalnica učesnicima općinskih takmičenja školske 2017/2018. godine

U petak 22. juna u Međunarodnom centru za djecu i omladinu Novo Sarajevo održana je svečanost na kojoj su uručene novčane nagrade, diplome i zahvalnice pobjednicima općinskih takmičenja iz matematike, fizike, geografije i informatike za osvojena I, II i III mjesta. Za osvojena I, II i III mjesta na takmičenjima iz upozoravanja na mine, smotre naučno-tehničkog stvaralaštva, demokratije i ljudskih prava, te pružanje prve pomoći, diplome su uručene školama. Ove školske godine na općinskim takmičenjima učestvovalo je oko 400 najboljih takmičara iz devet novosarajevskih osnovnih škola.

Ovom prilikom zahvalnice su dodijeljene i direktorima javnih ustanova novosarajevskih osnovnih škola, kao i nastavnicima koji su učestvovali u radu komisija, za doprinos organizaciji općinskih takmičenja, te nastavnicima koji su pripremali djecu za takmičenja.

Svim nagrađenim čestitao je općinski načelnik, gospodin Nedžad Koldžo.