Druženje učenika IX razreda s predstavnicima Srednje poslovno-komercijalne i trgovačke škole

U periodu od 04. do 06. februara 2019. godine, završna generacija učenika naše škole uživala je u druženju sa predstavnicima JU Srednje poslovno-komercijalne i trgovačke škole. Uz kratak historijat, zanimljive činjenice o ovoj srednjoj školi, naši maturanti su detaljno informisani o organizaciji rada i obrazovanja, uvjetima i kriterijima za upis, ali i ostalim bitnim informacijama sa posebnim fokusom na smjerove koji djeluju unutar škole. Veliko zadovoljstvo je raditi posao koji je zanimljiv i kojeg volimo. Zbog toga nam je veoma važno da učenici naše škole otkriju svoja interesovanja i upišu srednju školu u kojoj će biti sretni, odnosno onu koja najbolje odgovara njihovim sposobnostima, osobinama ličnosti i gdje će njihovi potencijali najbolje doći do izražaja. Sigurni smo da će posjeta Srednje poslovno-komercijalne i trgovačke škole pomoći u donošenju ispravne odluke.