Škola

Naša škola nominovana za nagradu ŠAMPIONI ZAŠTITE PRIRODE, BIH GREEN AWARDS 2018.

Centar za razvoj i podršku iz Tuzle (CRP) uz podršku Ambasade Republike Češke, UNDP, GIZ, Federalnog ministarstva okoliša i turizma, Ministarstva za prostorno uređenje, građevinarstvo i ekologiju Republike Srpske, Fonda za zaštitu okoliša Federacije Bosne i Hercegovine i Fonda za zaštitu životne sredine i energetsku efikasnost Republike Srpske, po drugi put u Bosni i Hercegovini organizuje dodjelu nagrade“ŠAMPIONI ZAŠTITE PRIRODE, BIH GREEN AWARDS“ 2018.

Namjera ove kampanje je promovisati korisne, inovativne i kreativne pristupe očuvanju prirode i životne sredine u našoj zemlji.

Naša škola je, također, nominovana u kategoriji „Šampioni zaštite prirode“ 2018. Cilj je da kod naših učenika razvijamo ekološku svijest i odgovornost prema prirodi.

U prilogu je i link na koji možete glasati za našu školu

Molimo vas da nas podržite na putu do zajedničkog uspjeha.