1. razred2. razred3. razred4. razred5. razred6. razred7. razred8. razred9. razredŠkola

Obavijest za užinu

Poštovani roditelji/roditeljke,

kao i svake tako i ove školske godine 2017/2018. organiziramo ishranu učenika/učenica u školi. Ove školske godine, po Odluci Školskog odbora, moći ćete uplatiti za svoje dijete školsku užinu, po cijeni od 16 KM, putem opće uplatnice. Na početku mjeseca učenik/učenica predaje jedan primjerak opće uplatnice za tekući mjesec i na velikom odmoru u razredu svaki dan dobije užinu. Užina se organizira prema jelovniku koji možete pogledati na web stranici škole.

Učenici/učenice neće moći kupovati užinu na odmoru.

Roditelji/ roditeljke  trebaju razredniku/razrednici prijaviti potrebu za užinom popunjavanjem ankete.

Napominjemo da nastojimo našim učenicima/učenicama ponuditi što zdraviju ishranu. Međutim, najbolje je ukoliko roditelji/roditeljke mogu spremiti svojoj djeci ono što oni smatraju najboljim za njih, te da svaki učenik/učenica ponese užinu od kuće.

Našim učenicima i učenicama želimo sretan početak i puno uspjeha u novoj školskoj godini!