Obavještenje za učenike od II do IV razreda

Poštovani roditelji,

Informacije za početak nove školske godine:

1. Spisak udžbenika se nalazi na web stranici škole,
  2. Prvi dan škole je utorak, 1.9.2020, razredna nastava (II – IV razred) ima online nastavu od 8:00 do 9:00h,
  3. Prvi dan škole dobićete: raspored časova sa tačnom satnicom, spisak neophodnog pribora i svesaka koje ćemo koristiti u ovoj školskoj godini, kao i sve neophodne informacije i upute za rad
  4. Drugi dan škole (srijeda, 2.9.2020.) u školu dolazi prva grupa (A grupa), sa početkom u 8:00, prema rasporedu sati. Druga grupa/B grupa je ovu sedmicu na online nastavi. Odjeljenje je podijeljeno u grupe po abecednom redu.
  5. Učenici treba da dođu u školu u 7:45h, gdje će ih dočekati učiteljice, u školskom dvorištu. Učenici i roditelji treba da poštuju sve propisane epidemiološke mjere (uputstva se nalaze na web stranici škole).
  6. Molimo Vas da sa djecom otvoreno razgovarate o svemu što ih interesuje za školu a vezano je za epidemiološku situaciju i poštivanje svih mjera predostrožnosti. Od velikog je značaja da učenici imaju povjerenja u Vas, kao roditelje, i nas, kao nastavnike. U tom slučaju nećemo imati problem sa prilagođavanjem naših učenika na nova pravila ponašanja.
  7. Ukoliko ima učenika koji će sami odlaziti iz škole kući, molimo Vas da napišete saglasnost koju će djeca donijeti u školu već prvog dana.

Želimo Vam  sretan i uspješan početak nove školske godine.