Odlični rezultati na Drugom plivačkom mitingu osnovaca Novog Sarajeva

Dana 19. 12. 2019. je održan Drugi plivački miting osnovaca “Novo Sarajevo 2019”. Učenici naše škole su ostvarili izuzetne rezultate. Takmičili su se učenici od III do IX razreda, a to su: Muraspahić Ibrahim, Patak Danin, Ilić Dorjan, Subašić Nermin, Pilav Džan, Mešić Kerim, Bulić Emin, Muraspahić Kerim, Zildžić Amin, Baljić Irfan, Suljović Ensar, Subašić Kemal, Zećo Faris, Borčak Adin, Hrvačić Ahmed, Ćidić Amina, Zildžić Sara, Gogalija Lejla, Hrvačić Ajša, Kirlić Asja, Pobrić Azra, Kastelic Leona, Serdarević Ajla, Gogalija Ajna, Šaković Adna, Džidić Deniz, Mizdrak Ajna i Grebović Lana. Diplome su osvojile učenice: Kirlić Asja (1. mjesto), Pobrić Azra (2. mjesto) i Kastelic Leona (3. mjesto) u disciplini VI i VII razreda za djevojčice, te učenik Zildžić Amin (2. mjesto) u disciplini VI i VII razreda za dječake, učenica Zildžić Sara (1. mjesto) u disciplini VIII i IX razreda za djevojčice, učenici Patak Danin (2. mjesto) i Muraspahić Ibrahim (3. mjesto) u disciplini VIII i IX razreda za dječake. Voditelji ekipe su bili nastavnici Hikmet Mahmutović, Lela Samardžić-Katavić i v.d. direktora škole Asmir Zukić.