Općinsko takmičenje iz predmeta Bosanski jezik i književnost, Hrvatski jezik i književnost, Srpski jezik i književnost

U prostorijama Osnovne škole „Grbavica II“ u petak, 15. 3. 2019. godine održano je općinsko takmičenje iz predmeta Bosanski jezik i književnost, Hrvatski jezik i književnost, Srpski jezik i književnost. Našu školu predstavljale su Amina Crnčalo u kategoriji VII razreda i Dženana Baljić u kategoriji VIII razreda.

Učenica VII razreda Amina Crnčalo je zauzela treće mjesto pojedinačno i obezbijedila dalje učešće i odlazak na kantonalno takmičenje.

Učenica Dženana Baljić je osvojila drugo mjesto pojedinačno i također se plasirala na kantonalno takmičenje.

U ukupnom poretku naša škola je zauzela drugo mjesto ekipno. S učenicama su radile i pripremale ih za takmičenje nastavnice Azra Rizvanbegović i Niaza Imamović-Korjenić.

Čestitamo našim učenicama i nastavnicama i želimo im sreću i uspjeh u daljem radu.