Organizacija CROA se zahvalila našoj školi i našim učenicima za odličnu saradnju

Bez obzira na epidemiološku situaciju u prethodnom periodu, naša škola održala je divnu saradnju sa organizacijom CROA, Centrom za razvoj omladinskog aktivizma. Predstavnici ove organizacije prošle sedmice posjetili su našu školu i uručili poklon u znak zahvalnosti za saradnju. Učenici, učesnici u projektima koji su realizirani u prethodnim godinama, dobili su potvrde o učešću, a posebnu zahvalnicu dobila je i škola. Nadamo se nastavku saradnje koja je potvrda motivacije i spremnosti naše škole i naših učenika na aktivizam i zalaganje za širu društvenu zajednicu.