Paketići za djecu uposlenika naše škole

Nakon dvije revije talenata novogodišnja zabava u našoj školi upriličena je u petak, u poslijepodnevnim satima i za djecu uposlenika škole. Nakon plesa i pjesme, druženja na kojem su se djeca zabavljala, Djed Mraz je dodijelio paketiće svakom djetetu. Oduševljenje mališana je bilo na vrhuncu kada se pojavio Djed Mraz, u crvenom odijelu s bijelom dugom bradom. Blagim tonom, savjetodavno i s puno ljubavi razgovarao je sa svakim djetetom izmamljujući osmijehe na njihovim iznenađenim licima.

Za organizaciju dodjele paketića za djecu uposlenika škole zaslužan je Sindikat uposlenika. Ovom prilikom zahvaljujemo se svima koji su učestvovali u organizaciji, a posebno našem kolegi koji je pristao biti Djed Mraz i tako usrećiti naše mališane.