PAKETIĆI ZA NAJMLAĐE I NAJRANJIVIJE

Naša škola svake godine u ovo praznično vrijeme organizuje akciju prikupljanja igračaka, slatkiša i školskog pribora, a onda od prikupljenog pravimo slatke i prigodne paketiće. Ove godine smo paketićima odlučili obradovati korisnike JU Zavoda za zbrinjavanje mentalno invalidne djece i omladine Pazarić, kako bi im na taj način barem malo uljepšali svakodnevnicu. Danas smo posjetili Zavod. Na licima prisutnih je bila radost zbog uručenih paketića. Nažalost, nismo imali priliku za druženje zbog epidemiološke situacije, ali smo u razgovoru sa gospođom Sabinom Čajić koja je zadužena za odnose sa javnošću, donacije i projekte, dogovorili neke buduće korake za saradnju između naše škole i Zavoda.

U školu smo se vratili sretni zbog činjenice da smo i ove godine vrlo uspješno proveli akciju darivanja, i uspjeli obradovati najmlađe i najranjivije.

Ponosni smo na sve naše roditelje i učenike koji su pomogli u ovoj plemenitoj akciji.