Prvi plivački miting osnovaca i zapaženi rezultati naših učenika

U srijedu, 26. decembra 2018. godine, održan je Prvi plivački miting osnovaca “Novo Sarajevo 2018” za učenike od II do IX razreda osnovnih škola sa područja ove općine. Učenici naše škole su ostvarili zapažene rezultate.
U konkurenciji III razreda, djevojčice, naša učenica Deniz Džidić je osvojila zlatnu medalju.
U konkurenciji IV razreda, djevočice, naša učenica Ajša Musić je osvojila zlatnu medalju.
U konkurenciji V razreda, djevojčice, naše učenice su zauzele prva tri mjesta. I to Asja Kirlić zlatna medalja, Azra Pobrić srebrena i Leona Kastelic bronzana.
U konkurenciji VI razreda, dječaci, naš učenik Emin Grebić je osvojio srebrenu medalju.
U konkurenciji VII razreda, djevojčice, naša učenica Sara Zildžić je osvojila zlatnu medalju. A kod dječaka, naš učenik Ahmed Hasaković je osvojio zlatnu medalju, a Eman Memić bronzanu.
U konkurenciji VIII razreda, dječaci, naš učenik Danin Patak je osvojio zlatnu medalju.
Čestitamo našim učenicima i njihovom nastavniku Adnanu Vefić.

Podijeli sa prijateljima