Realizirana radionica “Kako napraviti lapbook“

U našoj školi realizirana je još jedna kreativna radionica na kojoj su učenici i učenice savladali osnove pravljenja lapbooka. U ugodnoj atmosferi, na višesatnoj radionici učenici su pjevali, čitali priču Riba duginih boja, razmotrili prihvatljiva i neprihvatljiva ponašanja ribe, istakli koje osobine trebaju imati da bi bili dobri prijatelji, aplikacijama i riječima slikali na školskoj tabli i napravili lapbook na temu Prijateljstvo. Specifičnost radionice ogleda se u različitim aktivnostima koje su naizmjenično vodili učenici i učiteljica. U veselom raspoloženju, učili su jedni od drugih, razgovarali i dogovarali se, pokazali poštovanje  jedni prema drugima, iskazali svoju kreativnost i veoma uspješno napravili lapbook.