Samo pet dana, a pamtit ćemo čitav život

U petak, 15. 3. 2019. godine se završava ovogodišnja škola skijanja za VI razrede. Privilegiju da zatvore sezonu imaju učenici VI-4 razreda naše škole. Neki su prvi put stali na skije, neki skijaju već godinama, ali svi zajedno nose puno smijeha, radosti i ono najvažnije nova iskustva i stečena znanja iz skijanja. Trajalo je samo pet dana, ali ćemo tih pet dana pamtiti do kraja života, je komentar našeg učenika koji najbolje govori koliko su djeca uživala. U proteklih mjesec dana, svakodnevno je na planinama boravilo oko 800 učenika, koji su sa svojim nastavnicima tjelesnog i zdravstvenog odgoja, kao instruktorima skijanja naučili osnove ovog zimskog sporta. Učenici sva četiri šesta razreda naše škole bila su u pratnji nastavnika Adnana Vefića koji je obogatio dječija iskustva i pomogao im da razviju nove i usavrše postojeće vještine.

Podijeli sa prijateljima