Saradnja s Fondacijom Dogs Trust

Naša škola ima dugogodišnju saradnju s Fondacijom Dogs Trust koja je u proteklom periodu u našoj školi održala niz radionica. Generacije od II do VI razreda, kroz časove odjeljenske zajednice, ali i Moje okoline, naučili su mnogo korisnih stvari u vezi s najvjernijim čovjekovim kućnim ljubimcima – psima. Aida Holusić, predstavnica Fondacije, na zanimljiv način je približila učenicima svih uzrasta način ophođenja prema psima, njihovim navikama, a učenici su na kraju radionica dobili i prigodne poklone. Moramo napomenuti da su u radionicama učestvovali i učenici koji su na časove bili uključeni online. Zahvaljujemo se Fondaciji Dogs Trust na trudu i vrijednom iskustvu, a u to ime direktor naše škole Asmir Zukić uručio je zahvalnicu predstavnici Fondacije.