Treće mjesto na Kantonalnom takmičenju iz Bosanskog jezika i književnosti, Hrvatskog jezika i književnosti, Srpskog jezika i književnosti

Učenice naše škole Dženana Baljić i Amina Crnčalo, na Kantonalnom takmičenju iz maternjeg jezika, predstavljale su našu školu takmičeći se iz oblasti poznavanja književnosti, gramatike, medijske kulture i pravopisa. U petak, 29. 3. 2019. godine održano je Kantonalno takmičenje na kojem je Dženana Baljić u kategoriji VIII razreda osvojila 3. mjesto, dok je Amina Crnčalo bila 14. na spisku. Čestitamo našim učenicama i nastavnicama Azri Rizvanbegović i Niazi Imamović-Korjenić koje su pripremale učenice za takmičenje. Želimo im puno sreće i uspjeha u budućem radu.

Podijeli sa prijateljima