Zahvalnica za učešće u humanitarnoj izložbi

„Voli puno toga, jer u tome leži prava snaga.

Ko god puno voli, on i ostvaruje puno, i može napraviti puno.

I što je napravljeno iz ljubavi, napravljeno je dobro.“

Vincent van Gogh

Kreativnost i humanost su vrijednosti koje posebno njegujemo u našoj školi. U utorak i srijedu, 23. i 24. novembra 2021. godine organizovali smo humanitarnu izložbu na kojoj smo prodavali različite proizvode koje su napravili naši vrijedni đaci i njihove nastavnice Enisa Pleh, Rejhana Markanović i Maja Ključo. Ukupan iznos zarađenog novca uplatili smo na račun udruženja „Srce za djecu koja boluju od raka.“

Sretne smo i ponosne jer naši đaci žive sve one vrijednosti koje nas oplemenjuju, zahvalne jer su nam ukazali povjerenje, aktivno učestvovali na svim radionicama čiji je krajnji ishod zanimljiv nakit, slike gradova naše domovine i razni ukrasni predmeti rađeni u dekupaž tehnici, a potom i realizacija izložbe na kojoj su se naši đaci kreativci našli u ulozi prodavaca.

Zahvalne smo svim našim učenicima, roditeljima, kolegicama i uposlenicima Škole koji su kupovinom jednog izloženog proizvoda dali doprinos ovoj humanitarnoj akciji.

Posebno hvala kolegicama: Belmi Softić, Enisi Kubat, Amili Curo i Selmi Šurković koje su pomogle u realizaciji izložbe.

I još jedno veliko i posebno hvala gospođi Vesni Bajšanski-Agić, predstavnici Vijeća roditelja, koja je odvojila svoje slobodno vrijeme i izvršila uplatu zarađenog novca za udruženje „Srce za djecu koja boluju od raka.“

Svi smo uz hrabre mališane, vjerujemo u njihovu snagu i želimo im brz oporavak!

Enisa, Rejhana i Maja