Zapažen nastup naših učenika/učenica

Općina Novo Sarajevo je u  petak, 28. 2. 2020. godine otvorila još jedan Centar za zdravo starenje u naselju Čengić-Vila. Svečanom otvaranju Centra prisustvovali su brojni gosti kojima se obratio predsjedavajući Skupštine Kantona Sarajevo Mirza Čelik i općinski načelnik Nedžad Koldžo.

Učenici/učenice prvog razreda naše škole u pratnji v.d. direktora Asmira Zukića i  učiteljice Vildane Jugo i članovi/članice Recitatorske sekcije naše škole u pratnji nastavnice Niaze Imamović-Korjenić nastupili su u kulturno-umjetničkom dijelu programa i pobrali simpatije svih prisutnih. Jaki aplauzi, povici:”Bravo! Bravo! Odlično!”, široki osmijesi na licima prisutnih i topli pogledi bili su dokaz uspjeha naših učenika/učenica. Cilj ovog nastupa je i poticanje međugeneracijske solidarnosti, ali i saradnja unutar lokalne zajednice. Nakon nastupa upriličena je i zakuska te fotografisanje.