Edukacija na temu “Vrste nasilja, posljedice preživljavanja i mehanizmi zaštite”

11.03.2024.

✨️ U saradnji sa Edukativnim kutkom za mlade Fondacije lokalne demokratije u Sarajevu 28.2.2024. godine realizovana je edukacija za učenike VII-3 razreda na temu “Vrste nasilja, posljedice preživljavanja i mehanizmi zaštite”
📌 Zahvaljujemo se Muberi Hodžić- Lemeš, menadžerici Sigurne kuće i psihologinji Arijani Ćatović na realizaciji edukacije. 👏
✨️ U četvrtak, 14.3.2024. godine u saradnji s Edukativnim kutkom za mlade održana je edukativna radionica za učenike VIII-4 razreda na temu “Vrste nasilja, posljedice preživljavanja i mehanizmi zaštite”.
💡 Uz dinamične aktivnosti, razgovarali smo o cyber nasilju, o važnosti sigurnosti na internetu i promicanju poštovanja i empatije među vršnjacima.