Školska takmičenja

ŠKOLSKA 2017/2018. GODINA

Školsko takmičenje iz vjeronauke za VIII razrede održano je 26.12.2017. godine.

Prvo mjesto: Nudžejma Gološ

Drugo mjesto: Vedad Gaštan

Treće mjesto: Feđa Slomović

Nastavnik: Amira Hadžić Gološ

 

Školsko takmičenje iz geografije  za IX razrede održano je 26.12.2017. godine.

Prvo mjesto: Adna Haračić

Drugo mjesto: Hana Smajić

Treće mjesto: Iris Vrdoljak

Nastavnik: Nusreta Fetanović

 

Školsko takmičenje iz vjeronauke za IX razrede održano je 27.12.2017. godine.

Prvo mjesto: Aiša Muhić

Drugo mjesto: Hamza Adilović

Nastavnik: Faruk Muhić

 

Školsko takmičenje iz njemačkog jezika  za IX razrede održano je 8.2.2018. godine.

Prvo mjesto: Aiša Muhić

Drugo mjesto: Lara Sikima

Treće mjesto: Anja Mišeljić

Nastavnik: Đenita Katović

 

Školsko takmičenje iz matematike za VII razrede održano je 12.2.2018. godine.

Prvo mjesto: Lejla Maksumić

Drugo mjesto: Džejla Selimović

Treće mjesto: Ilhan Muftić

Nastavnik: Mirela Piljević Ahmetspahić

 

Školsko takmičenje iz matematike za IX razrede održano je 12.2.2018. godine.

Prvo mjesto: Haris Imamović

Drugo mjesto: Esma Kurtović

Treće mjesto: Jasmina Strujić

Nastavnik: Mirela Piljević Ahmetspahić

 

Školsko takmičenje iz fizike za VIII razrede održano je 21.2.2018. godine.

Prvo mjesto: Esma Čizmedžić

Drugo mjesto: Vedad Gaštan

Treće mjesto: Benjamin Žigić

Nastavnik: Amir Cero

 

Školsko takmičenje iz fizike za IX razrede održano je 21.2.2018. godine.

Prvo mjesto: Haris Imamović

Drugo mjesto: Esma Kurtović

Treće mjesto: Aiša Muhić

Nastavnik: Amir Cero

 

Školsko takmičenje iz turskog jezika za VII razrede održano je 23.3.2018. godine.

Prvo mjesto: Šejla Suljagić

Drugo mjesto: Sumeja Džindo

Treće mjesto: Alden Kujović

Nastavnik: Đenana Kadrić

 

Školsko takmičenje iz turskog jezika za VIII razrede održano je 23.3.2018. godine.

Prvo mjesto: Nudžejma Gološ

Drugo mjesto: Lamija Ramić

Treće mjesto: Berina Šabota

Nastavnik: Đenana Kadrić

 

Školsko takmičenje iz matematike za VI razrede održano je 27.3.2018. godine.

Prvo mjesto: Iman Kržalić i Mak Ostrogonac

Drugo mjesto: Iman Mešević

Treće mjesto: Uma Gurda i Hena Telegrafčić

Nastavnik: Mirsad Dumanjić

 

ŠKOLSKA 2018/2019. GODINA

Školsko takmičenje iz geografije za IX razrede održano je 21.12.2018. godine.

Prvo mjesto: Šabeta Iman

Drugo mjesto: Smajić Sumeja

Treće mjesto: Kostić Maja

Nastavnik: Dženita Buzaljko

 

Školsko takmičenje iz vjeronauke za VIII razrede održano je 26.12.2018. godine.

Prvo mjesto: Lamija Turković

Drugo mjesto: Emana Šahbaz

Treće mjesto: Sarah Pandžić

Nastavnik: Muhić Faruk

 

Školsko takmičenje iz vjeronauke za IX razrede održano je 26.12.2018. godine.

Prvo mjesto: Ajla Nikšić

Drugo mjesto: Feđa Slomović

Treće mjesto: Merdija Zečević

Nastavnik: Almira Hadžić Gološ

 

Školsko takmičenje iz engleskog jezika za IX razrede održano je 26.12.2018. godine.

Prvo mjesto: Kostić Maja

Drugo mjesto: Oglećevac Din

Treće mjesto: Šećerbegović Nejra

Nastavnik: Azra Neimarlija

 

Školsko takmičenje iz njemačkog jezika za IX razrede održano je 7.2.2019. godine.

Prvo mjesto: Azra Čalaković

Drugo mjesto: Edna Katana

Treće mjesto: Ajla Nikšić

Nastavnik: Đenita Katović

 

Školsko takmičenje iz matematike za VII razrede održano je 8.2.2019. godine.

Prvo mjesto: Kržalić Iman

Drugo mjesto: Ostrogorac Mak

Treće mjesto: Dedajić Tajra

Nastavnik: Mirsad Dumanjić

 

Školsko takmičenje iz fizike za IX razrede održano je 5.2.2019. godine.

Prvo mjesto: Vedad Gaštan

Drugo mjesto: Esma Čizmedžić

Treće mjesto: Ajla Hanić

Nastavnik: Alma Fazlagić

 

Školsko takmičenje iz fizike za VIII razrede održano je 13.2.2019. godine.

Prvo mjesto: Galijašević Ena

Drugo mjesto: Muftić Ilhan

Treće mjesto: Baljić Dženana

Nastavnik: Amir Cero

 

Školsko takmičenje iz matematike za VIII razrede održano je 14.2.2019. godine.

Prvo mjesto: Galijašević Ena

Drugo mjesto: Maksumić Lejla

Treće mjesto: Selimović Džejla

Nastavnik: Mirela Piljević Ahmetspahić

 

Školsko takmičenje iz informatike za VIII i IX razrede održano je 14.2.2019. godine.

Prvo mjesto: Vedad Gaštan

Drugo mjesto: Ida Alibegović

Treće mjesto: Igor Fazlić

Nastavnik: Maida Herac

 

Školsko takmičenje iz matematike za IX razrede održano je 21.2.2019. godine.

Prvo mjesto: Gaštan Vedad

Drugo mjesto: Čizmedžić Esma

Treće mjesto: Šećerbegović Nejra

Nastavnik: Edina Čaušević

 

Školsko takmičenje iz turskog jezika za VII, VIII i IX  razrede održano je 16.4.2019. godine.

Prvo mjesto: Nejra Šatara

Drugo mjesto: Harun Šljivo

Nastavnik: Đenana Kadrić

 

ŠKOLSKA 2019/2020. GODINA

Školsko takmičenje iz matematike za VII razrede održano je 10.2.2020. godine.

Prvo mjesto: Alica Muftić

Drugo mjesto: Affan Hadžić

Treće mjesto: Damir Galijašević

Nastavnik: Said Krantić

 

ŠKOLSKA 2020/2021. GODINA

 

 

Kontakt

Osnovna škola “Čengić-Vila 1” Sarajevo
Dr. Fetaha Bećirbegovića br. 2
71000 Sarajevo, Bosna i Hercegovina
Tel: 00387 33 678-220, 677-872, 678-285 (biblioteka)
Fax: 00387 33 678-220