Obavijest o korištenju usluga Produženog boravka

14.08.2023.

Obavještavamo roditelje i učenike/ce zainteresirane za korištenje usluga Produženog boravka naše škole da i ove, kao i prethodnih godina, prioritet pri upisu u Produženi boravak imaju učenici/ce prvog razreda. S obzirom da je veliki broj budućih prvačića zainteresiran za korištenje usluga Produženog boravka, sve tri grupe su popunjene. Ukoliko se desi da prije početka nastave ili u toku školske godine neko od učenika/ca odustane od korištenja usluga Produženog boravka, poštujući kriterij Školskog odbora, grupa u kojoj se oslobodi mjesto se dopunjava učenicima/cama starijeg razreda (II,III,IV). Napominjemo da zbog prostornih kapaciteta škole, nismo u mogućnosti formirati četvrtu grupu Produženog boravka.

S poštovanjem,
Uprava škole