Ogledni čas iz Engleskog jezika

30.04.2024.

Nastavnica Engleskog jezika Ajša Šarić održala je 29. 4., ogledni sat s učenicima VIII razreda. U ovom interesantnom projektnom času učestvovali su učenici svih odjeljenja VIII razreda, te su pokazali izuzetnu saradnju i zajednički trud.
Tema istraživačkog časa bila je Music, a učenici uz koordinaciju nastavnice pokazali su iznimnu kreativnost i znanje iz engleskog jezika na samom času. Pjevali su poznate pjesme, od pjesme kultne grupe “Beatles”, preko Woodstock legendi, do domaćih rock balada poznatih svima nama. Pokazalo su da se naša škola može ponositi odličnim poznavaocima engleskog jezika, kao i nastavnicom koja je zaslužna za njihovo znanje.
Času su prisustvovali direktor škole, pomoćnica, psihologinja, socijalna radnica i nastavnica Irena Đurković. 🇬🇧👏📍