Titula Microsoft Innovative Educator Expert za nastavnika naše škole

04.10.2023.

Sama tehnologija ne može izgraditi kod učenika kompetencije za 21. stoljeće. Ona je samo alat, jer moć promjene leži u rukama edukatora. Zbog toga, svake godine Microsoft odabire inovativne nastavnike i nagrađuje ih titulom Experta da budu dio ove ekskluzivne globalne zajednice koja utire put svojim kolegama da razmjenjuju ideje, isprobavaju nove pristupe i uče jedni od drugih.
Ove godine Microsoft je dodijelio više od 24 000 certifikata ekspertima iz cijelog svijeta. Od njih toliko, samo sedam je dodijeljeno u našu zemlju, a od tih sedam jedan je došao u našu školu, u ruke našeg nastavnika. Naime, i ove školske godine kao i prethodne tri, titulu Microsoft Innovative Educator Expert dobio je i nastavnik naše škole Said Krantić. Čestitamo! 👏🎗️